Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centras organizuoja Arqus mokslinių tyrimų forumą tema „Sveikas senėjimas iš daugiadisciplininės perspektyvos“.

Šiuo mokslinių tyrimų forumu siekiama plėtoti Arqus Europos universitetų aljanso narių bendradarbiavimą, ypatingą dėmesį skiriant tarpdisciplininiam požiūriui, bendram paraiškų teikimui projektų finansavimui, studentų mainų (paskaitų semestrų, mokslinių stažuočių, doktorantūros bendrų vadovų ir kt.) plėtrai.

Trijų dienų konferencija vyks 2022 m. birželio 27-29 d. Vilniuje (Gyvybės mokslų centre, Saulėtekio al. 7).

Jos programą rasite čia.

Konferencijos plakatai skelbiami čia.