Vasario 28 – kovo 2 dienomis VU Gyvybės mokslų centre vyks didžiausia tik studentų organizuojama gyvybės mokslų konferencija Europoje „The COINS 2018“. Renginio skiriamuoju ženklu tampa Kontaktų mugė.

Joje studentai kviečiami susipažinti su gerai žinomomis Lietuvos ir užsienio gyvybės mokslų įmonėmis, kuriančiomis moderniausius laboratorinius produktus ir įrangą. Tai ne tik puiki proga sužinoti apie garsiausių įmonių veiklą, bet ir apie įsidarbinimo galimybes, karjeros perspektyvas. Kontaktų mugėje kasmet dalyvauja ištikimiausi konferencijos „The COINS“ rėmėjai. Šioje mugėje kompanijų atstovai pristato savo įmonės veiklą, kuriamų produktų įvairovę, supažindina su naujausiomis technologijomis.

„Džiaugiamės, kad Kontaktų mugėje studentai gali iš pirmų lūpų išgirsti apie ateities perspektyvas, karjeros galimybes. Kasmet nemažai daliai studentų pasiseka susirasti darbo ar praktikos vietą. Visa tai patvirtina aukštą VU Gyvybės mokslų centre vykdomų studijų programų kokybę bei įmonių bendradarbiavimo su universitetu svarbą“, – teigia konferencijos koordinatorė, genetikos trečiakursė Justina Mieldažytė.

Kaip ir kasmet, Kontaktų mugėje tikimasi vieno pagrindinių renginio rėmėjų – „ThermoFisher Scientific Baltics“. Tai bene didžiausia pasaulio bendrovė, kurianti ir gaminanti gyvybės mokslų produktus tyrimams ir diagnostikai. Kontaktų mugėje taip pat dalyvaus „Linea Libera“, tiekianti laboratorinę įrangą jau daugiau nei 20 metų. Įmonė konferencijos metu rengia konkursą: geriausiam pranešėjui, kurį išrinks kompetentinga komisija, padovanos asmeninę mikropipetę. Kontaktų mugėje bus galima pabendrauti ir su Inovatyvios medicinos draugijos atstovais. Tai organizacija, vienijanti moksline tiriamąja veikla besidominčius studentus, mokslininkus, gydytojus, viešąsias ir privačias institucijas, sudaranti palankias sąlygas studentams save realizuoti mokslinėje veikloje.

Kontaktų mugė yra VU Karjeros dienų dalis.

Daugiau informacijos apie jau tryliktą kartą vyksiančią „The COINS 2018“ konferenciją interneto svetainėje arba „Facebook“ paskyroje.