Šiemet Baltijos Asamblėja Mokslo premiją už išskirtinius pasiekimus biomedicinos mokslų srityje – genų redagavimo įrankio CRISPR-Cas9 atradimą – skyrė VU GMC profesoriui dr. Virginijui Šikšniui.

Baltijos Asamblėjos apdovanojimai teikiami už literatūros, meno ir mokslo pasiekimus remiantis jungtinės žiuri sprendimu. Apdovanojimai – statulėlė, sertifikatas, pasirašytas BA Prezidento bei viceprezidentų, ir piniginė premija – įteikiami specialiose apdovanojimo iškilmėse.
Baltijos Asamblėja – prieš tris dešimtmečius (1991 m. lapkričio 8 d.) įkurta Lietuvos, Estijos ir Latvijos parlamentų tarptautinio bendradarbiavimo organizacija. Asamblėjos sesija – aukščiausiasis jos organas. Šiais metais Baltijos Asamblėjai pirmininkauja Lietuva.