Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centre (VU GMC) lankėsi Taivano verslininkų delegacija. Jie domėjosi galimybėmis bendradarbiauti atliekant mokslinius tyrimus gyvybės mokslų srityje.

VU GMC direktorius prof. dr. Gintaras Valinčius pristatė svečiams centrą, jo veiklą ir planus bei laboratorijas.

VU GMC mokslininkai su Taivanu vykdė 3 ir tebevykdo dar 2 projektus.
Design of Anticancer Pharmaceutical Compounds Using Structure and Energetics of Lead – dr. Daumantas Matulis (vykdyta 2016-2019)
Understanding prion peptide fibril-induced aggregation of prion protein – dr. Vytautas Smirnovas (vykdyta 2017–2019)
Studying of human parvovirus B19, bocavirus and parvovirus 4 involvement in inflammatory neurological diseases using interdisciplinary approach dr. Rasa Petraitytė-Burneikienė (vykdyta 2017–2019)
Brain-computer music interfacing for embodied musical interaction – dr. Inga Griškova-Bulanova (vykdomas 2019–2021)