Pokalbis apie mokslą, smegenis ir kritinį mąstymą. Ką kiekvienas turėtume žinoti apie smegenis? Kas padeda smegenims veikti geriau ir ilgiau?

Ar girdėjimas skirtingų balsų savo galvoje jau yra patologija? Ar prisiminimus mes iš tikrųjų atsimename? Kaip veikia vaizduotė ir ar žmogus geba sukurti kažką visiškai naujo? Kodėl kalbų mokymasis smegenims yra svarbus ir kodėl kalbant gimtąją kalbą mes vis tiek naudojame svetimybes? Ar smegenyse galime surasti „sąžinę“? Į kurią pusę reiktų kreipti švietimo sistemą, žinant apie žmogaus smegenis tai, ką žino šiandieniniai mokslininkai?

LRT tinklalaidė „Savo galva“ skirta ne filosofijos mąstytojams, bet kiekvieną dieną praktiškai, agumentuotai ir racionaliai dirbantiems, besimokantiems, kuriantiems ir sprendžiantiems. Daugiau apie tinklalaidę