Muitinės pareigūnai perdavė Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro Zoologijos muziejaus mokslininkams 17 butelių su gyvatėmis, kobromis ir skorpionais, kurie per pastarąjį dešimtmetį buvo konfiskuoti iš keleivių Lietuvos oro uostuose. Dažnai egzotiškais ar neįprastai atrodančiais suvenyrais susižavėję keliautojai perka juos kaip lauktuves artimiesiems nesusimąstę ir nepasidomėję, ar jie nepagaminti iš nykstančių gyvūnų.

Platesnį aprašymą rasite Lietuvos respublikos Muitinės svetainėje arba LR Muitinės Facebook paskyroje