Balandžio 17 d. vyko Vilniaus universiteto Studentų atstovybės Gyvybės mokslų centre (VU SA GMC) ataskaitinė-rinkiminė konferencija.

Joje naująja VU SA GMC pirmininke išrinkta genetikos trečio kurso studentė Miglė Gervytė. Ji pakeitė šias pareigas ėjusią Sabiną Gračiovą.

„Sieksiu tikslingai atstovauti studentams, skatinti jų ir centro darbuotojų bendruomeniškumą, padėti spręsti iškilusias problemas. Tikiuosi, kad tiek mano pačios, tiek mano komandos sukaupta patirtis, motyvacija ir noras leis pasiekti teigiamų rezultatų“, – sako Miglė.

Ataskaitinėje-rinkiminėje konferencijoje taip pat išrinkta valdyba, atstovai į VU SA ir VU GMC organus.