Gegužės 16-17 d. VU Gyvybės mokslų centre vykusiuose Senato rinkimuose išrinkti 3 Senato nariai, kurie gavo reikiamus daugiau nei 50 proc. Rinkimuose dalyvavusių rinkėjų balsų. Gegužės 23 d. ir 24 d. vyks papildomas balsavimas išrinkti ketvirtajį GMC atstovą Senate.

Gyvybės mokslų centro rinkimų komisija paskelbė, kad į Senatą išrinkta prof. Eglė Lastauskienė (gavusi 107 (69,03 proc.) rinkėjų balsus), dr. Daiva Baltriukienė (gavusi 96 (61,94 proc.) balsus) bei dr. Mindaugas Zaremba (79 (50,97 proc.) balsus).
Papildomuose rinkimuose dalyvaus visi pirmajame balsavimo ture neišrinkti kandidatai:

1. Prof. Sonata Jarmalaitė
  2. Prof. Saulius Klimašauskas
  3. Prof. dr. Saulius Serva
  4. Dr. Saulius Gražulis
  5. Dr. Julija Razumienė

Pagal VU senato narių rinkimų tvarkos aprašą, pakartotinio balsavimo metu išrinktu į Senato narius bus laimkomas tas kandidatas, kuris gaus daugiausia balsų.
Iš viso VU Senato rinkimuose dalyvavo 155 rinkėjai (iš 203, arba 76,35 proc.), buvo iškelti 8 kandidatai.

VU GMC į VU Senatą deleguoja 4 narius.

2018 m. išrinktą ir šiuo metu veikiantį Senatą sudaro 41 narys. Naujos kadencijos Senatą sudarys 46 nariai.