VU Gyvybės mokslų centre į posėdį rinkosi Tarptautinė patarėjų taryba – pasaulyje pripažintų mokslininkų grupė, kurios rekomendacijos padėtų vykdyti pasaulinio lygio tyrimus, įgyti didesnį tarptautinį pripažinimą.

VU GMC penktadienį vyko trečiasis Tarptautinės patarėjų tarybos susitikimas.

Tarptautinę patarėjų tarybą sudaro: Silke Schumacher, Europos Komisijos Tyrimų ir inovacijų direktorato išorinė ekspertė, buvusi EMBL direktorė tarptautiniams ryšiams (Vokietija), Lundo universiteto prof. Tommy Nylander (Švedija), Oulu universiteto mokslo reikalų prorektorė Taina Pihlajaniemi (Suomija), „Pontifax Global Food and Agriculture Technology Fund“ stateginė patarėja Barbara Mazur (JAV), Tartu universiteto profesorius Andres Metspalu (Estija), Heinrich Leonhard, Miuncheno Liudviko–Maksimiliano universiteto profesorius, Biologijos fakulteto dekanas (Vokietija), Chris Lowe, Kembridžo terapinių mokslų akademijos direktorius, profesorius (Jungtinė Karalystė).

VU Gyvybės mokslų centro Tarptautinė patarėjų taryba – tai pasaulyje pripažintų mokslininkų grupė, kurios rekomendacijos padėtų vykdyti pasaulinio lygio tyrimus, įgyti didesnį tarptautinį pripažinimą. Ji susideda iš septynių narių, paskirtų penkerių metų kadencijai. Ši taryba suformuota 2017 m. pabaigoje.