PARODA. „Kūrybingi mokslininkai: gyvūnų rūšių paslaptys“ / 'Creative scientists: secrets of animal species'

„Žmogus - turintis smegenis dvikojis“ - taip 1730 metais pasakė Carl von Linne „Systema Natura“ [1758], sugrupuodamas žmogų kartu su beždžionėmis ir šikšnosparniais ir išskyrė 6 rases: Homo europeus, Homo asiaticus, Homo americanus, Homo afer, Homo monstruosus, Homo pygmaeus... Kas tas mokslas - mokslininkų fantazijos, kūrybiškumas ar klaidos, turėjusios didžiulę įtaką kartų kartoms?
Šioje parodoje galėsite susipažinti su įvairių mokslininkų fantazijomis rūšių pavadinimuose ir gyvenimo būdo aiškinimuose.

Kas rengia: VU Zoologijos muziejaus savanoriai ir darbuotojai (atsakinga dr. Grita Skujienė)

Kur: I a. fojė prie Zoologijos muziejaus, VU Gyvybės mokslų centras, Saulėtekio al. 7, Vilnius

Informacija apie renginį

Renginio pradžia 2024-04-09 12:00 pm