Laboratorinis darbas vyresnių klasių moksleiviams, studentams ir besidomintiems mokslu vilniečiams „Kaip tirti švytinčias nanodalelės?“

Renginio metu ne tik sužinosite, kas yra nanodalelės bei kokia jų rūšis vadinama kvantiniais taškais, bet ir galėsite juos „stebėti“. Pasipraktikuosite metodus, tinkamus švytinčioms nanodalelėms tirti, suprasite, kas yra liuminescencija bei kokiuose biofizikiniuose tyrimuose ji yra pritaikoma. Kartu bandysime atsakyti į klausimus: kur naudojamos nanodalelės? Kokios jų savybės svarbiausios? Kodėl svarbu vertinti nanodalelių poveikį gyviems organizmams?

Renginį ves Dr. Agnė Kalnaitytė-Vengelienė

Renginio vieta:  VU Fizikos fakultetas, 302 kab.,Saulėtekio al. 9, III rūmai, Vilnius

Informacija apie renginį

Renginio pradžia 2024-03-20 4:00 pm