VU Gyvybės mokslų centre (VU GMC) pirmadienį viešėjo Vokietijos Meklenburgo-Pomeranijos žemės sveikatos priežiūros sektoriaus organizacijų atstovai. Vizito metu ieškota abipusių bendradarbiavimo galimybių.

VU GMC direktorius prof. Daumantas Matulis bei jo pavaduotoja tarptautinei veiklai prof. Vytautė Starkuvienė-Erfle pristatė centrą ir atskiras tyrimų temas.

Svečius iš Vokietijos Meklenburgo-Pomeranijos žemės ekonomikos reikalų, turizmo ir darbo ministerijos, Nacionalinės sveikatos priežiūros industrijos konferencijos bei BioCon Valley lydėjo Inga Rovbutas, Lietuvos prekybos atašė Vokietijoje, Lietuvos inovacijų agentūros atstovai.

Susitikime dalyvavo ir startuolių „Bioanalizės sistemos“, „Satimed“, Lietuvos asociacijos LithuaniaBIO atstovai.