Lietuvos Jaunųjų mokslininkų sąjunga (LJMS) su Užsienio reikalų ministerija (URM) apdovanojo geriausių Lietuvos magistro darbų autorius.
Medicinos ir sveikatos mokslų srityje geriausiu pripažintas VU Gyvybės mokslų centro mokslininko Manto Liudvinaičio darbas „Žarnyno mikrobiotos įtaka endokanabinoidinės sistemos komponentų raiškai senėjimo metu“. Darbo vadovas dr. Aurelijus Burokas.

Gamtos mokslų srityje geriausio darbo nominaciją laimėjo Džiugas Jurgutis. Jo magistro darbo tema - „Lipidinių pūslelių mikroklampos įvertinimas diferencijuotose mezenchiminėse kamieninėse ląstelėse taikant BODIPY molekulinį rotorių”. Darbo vadovas prof. dr. Vitalijus Karabanovas (Nacionalinis vėžio institutas).

Šiemet Lietuvos magistro darbų konkursas sulaukė 52 baigiamųjų darbų. Darbai buvo nominuoti šioms kategorijoms – technologijų, žemės ūkio, gamtos, socialinių, medicinos ir sveikatos bei menų mokslo sritims. Su visais nominantais galite susipažinti LJMS tiklapyje: https://byt.lt/89MxJ

Užsienio reikalų ministerijos nuotraukos.