Gyvybės mokslų centre lankėsi Jungtinės Karalystės Lankasterio ir Kranfildo universitetų atstovai Prof. Kirk Semple, Dr. Akanimo Odon and Dr. Stuart Wagland. Su Gyvybės mokslų centro mokslininkais buvo aptartos bendradarbiavimo "Europos horizontas" projekte ir studentų mainų galimybės.

Susitikime dalyvavo Vilniaus universiteto Senato pirmininkė, Gyvybės mokslų centro Biomokslų instituto direktorė Eglė Lastauskienė, GMC Biomokslų instituto direktorės pavaduotoja, ERASMUS+ veiklų koordinatorė Inga Griškova-Bulanova, GMC direktoriaus pavaduotoja studijoms Ingrida Prigodina Lukošienė ir Doktorantūros mokyklos vadovė Daiva Baltriukienė.

Programos "Europos horizontas" tikslas – užtikrinti Europos Sąjungos mokslinių tyrimų ir inovacijų lyderystę pasaulyje. Sritys, kurias apima programa:

• „Aukšto lygio mokslas“ (ERC, MCSA, „Mokslinių tyrimų infrastruktūra“);
  • „Pasauliniai iššūkiai ir Europos pramonės konkurencingumas“;
  • „Inovatyvi Europa“ (EIC, „Europos inovacijų ekosistemos“, „Europos inovacijų ir technologijų institutas“).

Visos veiklos sritys grindžiamos tarptautinio bendradarbiavimo, atvirojo mokslo bei partnerystės horizontaliaisiais principais.