Sidebar

2017 m. birželio mėnesį Lietuvos teatro sąjunga, remiama Spaudos, radijo ir televizijos fondo Projekte „10+1 temų apie teatrą su...“ kalbino žymiausią Lietuvos teatro scenos veteraną ir kino aktorių Gediminą Girdvainį.

Projekto kūrybinę grupę (scenarijaus autorė Marija Martinaitienė, režisierė Saulė Norkutė, operatorius Narvydas Naujalis) pritraukė vizualiai įspūdinga, praeitį fiksuojanti vieta pokalbiui - VU Zoologijos muziejus Gyvybės mokslų centre.

Sekite informaciją ir laukite spalio mėnesio, kai naujas aktorių portretų ciklas bus išleistas, o Jūs turėsite galimybę pamatyti ir išgirsti pokalbį su teatro ir kino aktoriumi Gediminu Girdvainiu apie kūrybinę patirtį ir teatrą, kiną, pašaukimą, talentą, teatro išliekamumą ir perdavimą ateities kartoms.

Pokalbio su teatro ir kino aktoriumi Gediminu Girdvainiu akimirkos VU Zoologijos muziejuje (nuotraukų autorius Narvydas Naujalis, 2017 m. birželis:

Gediminas Girdvainis 2nuotrauka Narvydo NaujalioGediminas Girdvainis nuotrauka Narvydo Naujalio

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos