Balandžio 15 d. Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centre (VU GMC) lankėsi Europos inovacijų tarybos (EIC) Valdybos pirmininkas Michiel Scheffer bei Finansų departamento vadovas Stéphane Ouaki, o taip pat EIC EISMEA projektų vadovė Vilma Radvilaitė bei Lietuvos mokslo tarybos Nacionalinių kontaktinių asmenų grupės atstovė Donata Pečiukėnienė.

Centro direktorius prof. Daumantas Matulis, GMC Tarybos pirmininkas prof. Virginijus Šikšnys bei VU Senato pirmininkė prof. Eglė Lastauskienė svečius supažindino su Gyvybės mokslų centru bei inovacijų ekosistemos dalyviais.

„Inovacijos ir jų pritaikymas praktikoje yra labai svarbi Gyvybės mokslų centro veiklos dalis“, - pabrežė D. Matulis.

Svečiai domėjosi aukščiausio lygio Lietuvos mokslo pasiekimais, gebėjimu perkelti tyrimus į praktiką (angl. translational research) ir inkubavimo bei akceleravimo programomis ir jų galimybėmis.

240415 EIC vizitas

Nuotrauka iš VU GMC archyvo