Sidebar

Molekulinė biologija

Ši studijų programa rengia molekulinės biologijos specialistus, kurių kvalifikacija atitinka šiuolaikinių gyvybės mokslų ir jų žiniomis grindžiamų technologijų keliamus reikalavimus – turinčius gilių molekulinės biologijos žinių, gebančius jas analizuoti, kritiškai ir sistemiškai vertinti, veiksmingai taikyti mokslinėje bei praktinėje veikloje, kurti ir diegti mokslo naujoves srityse, susijusiose su gyvybės mokslais, savarankiškai spręsti molekulinės biologijos, biotechnologijų, biomedicinos, biofarmacijos, aplinkosaugos problemas šiuolaikinių gyvybės mokslų raidos kontekste.

Kvalifikacinis laipsnis: gyvybės mokslų magistras

Trukmė: 1,5 metų

Studijų forma: nuolatinės studijos

Į šią studijų programą priimami:

turintys bakalauro kvalifikacinį laipsnį vienoje iš šių studijų krypčių: molekulinės biologijos, biochemijos, biofizikos, genetikos ir molekulinės biologijos (gretutinės studijos). Į konkursinio balo sandarą įeina: molekulinė biologija, biochemija, ląstelės biologija ir genetikos pagrindai.

Karjeros galimybės:

Absolventai gali dirbti biotechnologijos ir biofarmacijos pramonės įmonėse, mokslo ir studijų įstaigose, biomedicinos, žemės ūkio, aplinkosaugos valstybinėse ir privačiose institucijose, kurios taiko, diegia, kuria molekulinės biologijos ir kitų gyvybės mokslų žinias ir jomis grindžiamas technologijas.

Molekulinės biologijos studijų programos komitetas:

Pirmininkė – prof. dr. Edita Sužiedėlienė ()

Nariai:

Doc. dr. Saulius Serva
Prof. dr. Rolandas Meškys
Dr. Arūnas Lagunavičius – socialinis partneris (UAB „Thermo Fisher Scientific“)

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos