Sidebar

Naujausi įvykiai

Aprašymas Nuotraukose užfiksuotose akimirkose – paslaptingi gamtos vaizdiniai, įdomiai ir originaliai pateikiamas augalijos bei gyvūnijos pasaulis.
Organizuoja Medicinos fakultetas
Vieta Medicinos fakulteto pirmas aukštas
Kontaktai Irma Kušeliauskaitė
Pradžia 2020-05-03
Pabaiga 2020-05-31
Tipas Paroda
Papildoma informacja https://bit.ly/3aTSZKS
Aprašymas Kadangi karantino metu VU Botanikos sodas negali pakviesti apžiūrėti nuotraukų parodą gyvai, siūlome pasidairyti po Tasmanijos salą kompiuterio ar telefono ekrane!
https://www.botanikos-sodas.vu.lt/news/347/42/Virtuali-paroda.-TASMANIJA-IE%C5%A0KANT-GONDVANOS-

Tasmanijos arboretumas įsikūręs šiaurinėje Tasmanijos dalyje. Jame jau daug metų kaupiami, saugomi ir rodomi visuomenei ne tik reliktiniai, ypatingi ir reti Tasmanijos augalai, bet ir kituose Pietų pusrutulio regionuose paplitę Gondvanos (senovinio superkontinento) augalai.
Vienas iš svarbiausių Tasmanijos arboretumo tikslų yra saugoti nykstančias ir retas medžių rūšis, dalyvauti moksliniuose tyrimuose, šviesti visuomenę ir specialistus apie šios veiklos svarbą ir rezultatus.
Daugiau kaip 40 proc. salos priklauso nacionaliniams parkams ir pasauliniam paveldui priskirtoms saugomoms teritorijoms.
Paroda „Tasmanija. Ieškant Gondvanos” yra vienas iš VU Botanikos sodo specialistų dr. Dariaus Ryliškio ir Aidos V. Dobkevičiūtės ekspedicijos į Tasmanijos arboretumą rezultatų.
Organizuoja Botanikos sodas
Vieta VU Botanikos sodas
Kontaktai Aida Dobkevičiūtė
Pradžia 2020-04-19
Pabaiga 2020-05-31
Tipas Paroda
Papildoma informacja Virtuali paroda
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos