Vadovo vardas ir pavardė: Linas Mažutis

El.pašto adresas:

Institucija (Įmonė), Padalinys: VU GMC Biotechnologijos Institutas

Preliminari tema: Aukšto našumo pavienių ląstelių transkriptomikos tyrimai

Trumpas praktikos aprašymas, darbo pobūdis: Pavienių ląstelių transkriptomikos tyrimai suteikia galimybę geriau suprasti individualių ląstelių skirtumus, jų funkcijas bei biologinę paskirtį heterogeninėse populiacijose. Mūsų grupė vysto įvairaus sudėtingumo molekulines ir mikroskysčių technogijas, kurios leidžia atlikti pavienių ląstelių transkriptomikos tyrimus ant tūkstančių atskirų ląstelių vienu metu. Mes ieškome motyvuotų studentų, kurie norėtų prisidėti prie šių darbų. Siūlome vietą 4-kursių bakalaurų arba pirmų metų magistrantų iš biochemijos, biofizikos, bioinformatikos, arba molekulinės biologijos specialybės. Kandidatas(ė) turės galimybę išmokti naujausius pavienių ląstelių transkriptomikos analitnius ir skaitmeninius metodus, NGS sekoskiatą, įvaldyti mikroskysčių technologijas bei prisidėti prie naujų pavienių ląstelių transkriptomikos technologijų kūrimo. Studentas(ė) bus įdarbinti.

Reikalavimai praktikantui: Bakalaurantas(-ė) Magistrantas(-ė)

Pasiūlymas galioja iki: 2022-06-30

Papildoma informacija: 4 metų bakalauras arba 1 metų magistrantas.