Sidebar

Praktika „Thermo Fisher Scientific“

Praktika „Thermo Fisher Scientific“

Bendrovės Mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros centre (MTEPC) dirba 145 mokslininkai ir tyrėjai. Tai – vienas iš didžiausias privačių mokslinių tyrimų centrų Baltijos regione. Trumpą prezentaciją apie MTEPC rasite čia.

Vien nuo 2010 m. kompanija yra gavusi daugiau kaip 30 tarptautinių (JAV ir ES) patentų naujai sukurtoms technologijoms ir produktams. Sąrašą patentų rasite čia.

MTEPC tyrimų rezultatai yra skelbiami ir užsienio mokslo žurnaluose. Šių publikacijų sąrašą rasite čia.

Praktikos galimybės

Kiekvienais metais MTEPC  kviečia VU Gyvybės mokslų centro bei Chemijos ir geomokslų fakulteto studentus bendrovėje atlikti praktiką ir parengti ginti bakalauro / magistro baigiamuosius darbus.

Baigiamuosius darbus MTEPC rengiantiems studentams skiriame vardines stipendijas: bakalauro studentams 964 Eur., magistro – 1773 Eur. (visiems metams)

Bakalauro studentams konkursas ir darbų temos yra skelbiami gegužės – birželio mėnesiais, magistro – rugpjūtį – rugsėjį.

Už pažangumą ir aukštus studijų rezultatus studentai taip pat turi galimybę gauti vienkartinę metinę prof. Andriaus Sniadeckio vardinę stipendiją (450 eurų).

Jeigu norite gauti daugiau informacijos apie praktikos galimybes „Thermo Fisher Scientific“, prašome kreiptis el. paštu adresu jolita.paulauskaite@thermofisher.com

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos