Aidas Alaburda

El.p.:

Mokslo sritis:

Biofizika, neuromokslai
Moksliniai interesai: Neurobiologija, biofizika, elektriniai signalai ląstelėse, molekuliniai signalo transdukcijos mechanizmai
Pareigos, darbovietė: Profesorius, Vilniaus universitetas
Išsilavinimas:
1994 m. Vilniaus universiteto Fizikos fakultete įgyta fiziko – fizikos mokytojo specialybė.
2000 m. Kauno medicinos universitete apginta daktaro disertacija (biofizika).
Patirtis: 2016 – iki dabar Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro Biomokslų institutas, profesorius.
2013 – 2016 Vilniaus universiteto Gamtos mokslų fakulteto Neurobiologijos ir biofizikos (iki 2012 m. Biochemijos ir biofizikos) katedra, profesorius.
2004 – 2013 Vilniaus universiteto Gamtos mokslų fakulteto Neurobiologijos ir biofizikos (iki 2012 m. Biochemijos ir biofizikos) katedra, docentas.
2003 – 2004 m Vilniaus universiteto Gamtos mokslų fakulteto Biochemijos ir biofizikos katedroja, lektorius.
2000 – 2003 m. Kopenhagos universitetas Panum institutas Jorn Hounsgaard laboratorija. Mokslinis darbas susijęs su vėžlio nugaros smegenų motoneuronų tyrimu.
Dėstomi dalykai: Skaitau kursus:
"Sistemų biofizika" ir "Įvadas į matematinę fiziologiją" bakalaurams;
"Neurofiziologija" ir "Valdymo procesų biofizika" magistrantams;
"Joniniai kanalai" ir "Neurofiziologija" doktorantams
Vadovavimas doktorantams: Vadovaujant apgintos 3 daktaro disertacijos, šiuo metu vadovauju vienam doktorantui
Apdovanojimai: 2011 m Lietuvos mokslo premija
Publikacijos: LABT_LMAVB
Kalbų mokėjimas:  Lietuvių, anglų, rusų.