Sausio 7-ąją VU GMC rinkimų komisijos pirmininkas paskelbė balsavimo dėl GMC Biomokslų instituto direktoriaus pozicijos rezultatus.

Absoliučia Biomokslų instituto rinkėjų balsų dauguma naująja instituto vadove išrinkta doc. dr. Eglė Lastauskienė. Iki šiol doc. dr. E. Lastauskienė ėjo GMC Biomokslų instituto direktoriaus pavaduotojos pareigas.

Viešas konkursas GMC Biomokslų instituto direktoriaus pareigoms užimti buvo paskelbtas, kadangi iki šiol pareigas ėjęs BMI direktorius prof. dr. Juozas Rimantas Lazutka paskirtas VU Rektoriaus vyriausiuoju patarėju.

Sveikiname doc. dr. E. Lastauskienę ir linkime sėkmės naujose pareigose!