Konferencija, skirta profesoriaus Antano Minkevičiaus 120-osioms gimimo metinėms paminėti, įvyko 2020 m. gruodžio 10 dieną nuotoliniu būdu.

Įžangos žodį tarė VU GMC Biomokslų instituto direktorius prof. J. R. Lazutka ir Lietuvos mokslų akademijos viceprezidentas prof. Z. Dabkevičius. Pranešimus apie žymų Lietuvos botaniką, mikologą ir fitopatologą perskaitė akad. J. R. Naujalis, prof. E. Kutorga, doc. J. Rukšėnienė ir dr. M. Rasimavičius, dr. I. Prigodina Lukošienė, dr. I. Jukonienė, dr. S. Žilinskaitė. Prisiminimais apie prof. A. Minkevičių pasidalino profesoriaus anūkas M. Minkevičius, dr. S. V. Rukšėnaitė-Bereckienė, prof. J. Balevičienė ir dr. S. Markovskaja. Vaizdo konferencijoje dalyvavo 76 dalyviai.

Konferencijos organizatorius: VU GMC Biomokslų institutas.

Konferencijos organizacinis komitetas: Pirmininkas – prof. E. Kutorga. Nariai – j. administr. R. Briškaitė, lekt. S. Juzėnas, lekt. A. Meldžiukienė, dr. I. Prigodina Lukošienė, dr. M. Rasimavičius, dr. R. Rimgailė-Voicik, doc. J. Rukšėnienė, doc. J. Tupčiauskaitė, lekt. P. Venckus

Konferencijos leidinį galite rasti ir PDF formatu

Konferencijos programa pdf