Informacinis pranešimas apie rinkimus į VU Gyvybės mokslų centro Tarybą.

1. 2020 m. lapkričio 10 d. pradedamos Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro Tarybos rinkimų procedūros.

2. Nuo 2020 m. lapkričio 10 d. 9 val. iki 2020 m. gruodžio 21 d. 15 val. bus vykdoma kandidatų registracija į VU Gyvybės mokslų centro (toliau - padalinio) Tarybos  narius. Rinkimų teisę turintys padalinio bei šakinių padalinių (VU GMC Biochemijos instituto, VU GMC Biotechnologijos instituto, VU GMC Biomokslų instituto) darbuotojai gali siūlyti kandidatus į Tarybos narius, arba išsikelti patys:

a) į padalinyje dirbančių profesorių ir/ar vyriausiųjų mokslo darbuotojų (kiekvienam šakiniam padaliniui naujai sudaromoje Taryboje atstovaus po 1 narį);

b) į padalinyje dirbančių docentų ir/ar vyresniųjų mokslo darbuotojų (kiekvienam šakiniam padaliniui naujai sudaromoje Taryboje atstovaus po 1 narį);

c) į  kitų padalinyje dirbančių akademinės ir/ar neakademinės bendruomenės narių (kiekvienam šakiniam padaliniui naujai sudaromoje Taryboje atstovaus po 1 narį);

d) padalinio socialinių partnerių atstovų (bus išrinkti 2 socialinių partnerių atstovai).

Siūlymai turi būti pateikti raštu, o siūlomi kandidatai privalo pateikti raštišką sutikimą kandidatuoti bei trumpą CV (ne daugiau kaip vieną A4 formato lapą) . Tiek siūlyme, tiek sutikime būtina nurodyti, į kurį kandidatų sąrašą kandidatas yra siūlomas.

3. Išankstiniai rinkimai vyks 2021 m. sausio 4 d. nuo 9 val. iki 16 val.

Pagrindiniai rinkimai vyks 2021 m.  sausio 5 d. nuo 9 val. iki 16 val.

Pakartotinai rinkimai (jeigu reikės) vyks 2021 m. sausio 11 d. nuo 9 val. iki 16 val.

Apie balsavimo tvarką informuosime atskiru pranešimu.

Kilus klausimų dėl  GMC Tarybos rinkimų kviečiame kreiptis į Tarybos rinkimų komisijos pirmininką Eugenijų Jovaiša, el.paštu , tel. 85 223 4380, mob. tel. 868272977.

4.. GMC rinkėjų sąrašai skelbiami padalinio vidiniame tinklapyje (intranete):

Juos rasite https://intranet.vu.lt/struktura/gmc/kiti-klausimai pasirinkę VU Gyvybės mokslų centro rinkėjų sąrašas (Tarybos rinkimai 2021-01-05 d. )

VU Gyvybės mokslų centro rinkimų komisija