UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ tęsia ilgametį bendradarbiavimą su Lietuvos universitetais.

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ kviečia Vilniaus universiteto VU Gyvybės mokslų centro, Chemijos ir geomokslų fakulteto, Medicinos fakulteto bei Matematikos ir informatikos fakulteto būsimus 3 ir 4 kurso bakalauro studentus Bendrovėje rengti pirmosios (bakalauro) studijų pakopos baigiamuosius darbus.

Geriausiems studentams, kurie 2020-2021 mokslo metais baigiamuosius studijų darbus rengs Bendrovėje, bus skirtos vardinės „Thermo Fisher Scientific“ stipendijos. Bakalauro studijų studentams skiriamos stipendijos dydis yra 964 Eur, magistro – 1773 Eur (visiems mokslo metams). Stipendija bus mokama lygiomis dalimis kas mėnesį. Paskyrus stipendiją, jos gavėjas nepraras galimybės gauti valstybės ar kitokias stipendijas. Konkurso sąlygos antros pakopos (magistro) studijų 1 kurso studentams bus paskelbtos 2020 m. rugpjūčio mėn. Paraiškas būsimi bakalauro 3-4 kurso studentai turi pateikti iki 2020 m. liepos 15 d. imtinai. Konkursui studentai el. paštu turi pateikti šiuos dokumentus:

1. gyvenimo aprašymą (CV);
  2. motyvacinį laišką. Jame studentai turi nurodyti baigiamojo darbo, kurį norėtų rengti UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“, tyrimų kryptis. Visos siūlomos kryptys nurodytos stipendijos skyrimo 2020-2021 mokslo metams stipendijos konkurso sąlygose (nuoroda);
  3. pažymą apie baigtų semestrų mokymosi vidurkį, pasirašytą fakulteto (padalinio) vadovo;
  4. valstybinių brandos egzaminų rezultatus ir trumpą studento kitų studijų pasiekimų ir papildomos veiklos charakteristiką (dalyvavimas mokslinėse olimpiadose ir pan., jei yra);
  5. praktikos, baigiamojo darbo ar darbovietės vadovo rekomendacija būtų pranašumas. Dokumentus prašome siųsti VU Studijų administravimo skyriui (el.paštu ) ir UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ (el. paštu adresu: ), el. laiško pavadinime nurodydami: Paraiška „Thermo Fisher Scientific“ stipendijai gauti.

Iškilus klausimams, prašome kreiptis į UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ atstovus Saulių Burbulį: elektroniniu paštu , telefonu +370 640 68532 arba į Jolitą Paulauskaitę: elektroniniu paštu , telefonu +37063320865.

Stipendijos konkurso sąlygos