Studentai, studijuojantys chemijos, biochemijos, mikrobiologijos ir medicinos studijų programose kviečiami dalyvauti konkurse laimėti Kanados lietuvių fondo „Eileen ir Vincent Kadis“ vardines stipendijas.

Konkurse gali dalyvauti pirmos, antros pakopos ir vientisųjų studijų ne žemesnio nei II kurso studentai atitinkantys abu šiuos kriterijus:

1. paskutinio semestro svertinis studijų rezultatų vidurkis yra ne žemesnis nei 8;
  2. yra socialiai remtini (dėl sunkios finansinės padėties, ligos ar artimųjų mirties) chemijos, biochemijos, mikrobiologijos ir medicinos studijų programų pirmos, antros pakopos ir vientisųjų studijų ne žemesnio nei II kurso studentai; Kandidatai iki gegužės 5 d. Universiteto Studijų informacinėje sistemoje turi užpildyti prašymą dėl vardinės stipendijos ir pateikti šiuos dokumentus:
  3. pažymą apie šeimos sudėtį išduotą Registrų centro arba seniūnijos, kurioje studentas registruotas;
  4. pažymas apie tėvų (globėjų) ir savo gaunamas pajamas per mėnesį už trijų paskutinių mėnesių laikotarpį, išduotas darbovietės arba Sodros išduotas „Pažymas apie asmens valstybinį socialinį draudimą“ arba pažymas apie bedarbystę;
  5. papildomus dokumentus, įrodančius, kad studentas yra socialiai remtinas (neįgalumo pažymėjimo kopija, tėvo ir (ar) motinos mirties liudijimo kopija ir kt.);
  6. dokumentus, patvirtinančius pasiekimus mokslinėje veikloje (tik jeigu studentas vykdė mokslinę veiklą). Stipendija yra vienkartinė, ji bus skiriama trims geriausių studijų rezultatų ir geriausių mokslo rezultatų, jei tokių kandidatai turės, pasiekusiems socialiai remtiniems studentams. Paskirtos stipendijos bus išmokėtos į Universiteto studijų informacinėje sistemoje užregistruotas asmenines studentų banko sąskaitas iki gegužės 26 d.

KANADOS LIETUVIŲ FONDO „EILEEN IR VINCENT KADIS“ VARDINĖS STIPENDIJOS SKYRIMO VILNIAUS UNIVERSITETO STUDENTAMS NUOSTATAI

Kilus klausimams, kreiptis: GMC Studijų skyriaus vadovė Jolanta Bagvilė, el.p.