Atsižvelgdama į infekcijos COVID-19 plitimo grėsmę ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimus, koronaviruso prevencijai skirta darbo grupė Vilniaus universitete pratęsia ir nuotolinio darbo terminą dar 2 savaitėms iki balandžio 27 d. 24 val. su galimybe šį laikotarpį toliau tęsti.

Visos kitos su darbu susijusios anksčiau nustatytos taisyklės galioja.

Taip pat primename, kad prieš dvi dienas buvo priimtas mūsų Senato sprendimas ir visos studijų veiklos Vilniaus universitete iki šio pavasario semestro pabaigos bus vykdomos nuotoliniu būdu.

Visa ir nuolat atnaujinama su studijomis ir darbu karantino metu susijusi informacija skelbiama mūsų tinklapyje: vu.lt/covid-19