2020 m. balandžio 16 d., ketvirtadienį, VU Gyvybės mokslų centre vyko GMC Biotechnologijos instituto jaunesniosios mokslo darbuotojos Stasės Gasiulės disertacijos gynimas.

Dėl Lietuvos Respublikoje paskelbto karantino, stebėti disertacijos gynimą bei užduoti klausimus buvo galima nuotoliniu būdu.

Daktaro disertaciją “Kanoninių ir mirtroninių miRNR funkcinis tyrimas krūtinės kylančiosios aortos aneurizmos audiniuose ir virškinimo sistemos navikuose” (vadovas dr. Giedrius Vilkaitis) gamtos mokslų srities biochemijos mokslų krypties daktaro laipsniui gauti S. Gasiulė apsigynė sėkmingai.

Sveikiname kolegę S. Gasiulę su sėkmingai apsiginta disertacija.