Informuojame, kad atsižvelgdama į infekcijos COVID-19 plitimo grėsmę ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimus, koronaviruso prevencijai skirta darbo grupė nusprendė pratęsti nuotolinio mokymosi ir darbo terminą dar 2 savaitėms iki balandžio 13 d. 24 val. su galimybe šį laikotarpį pratęsti.

Iki dabar taikytas ribojimas naudotis VU infrastruktūra lieka toks pats.

Daugiau informacijos apie studijų procesą, baigiamųjų darbų rengimą ir gynimą bei pavasario semestro studijų datų galimus pasikeitimus pateiks Studijų prorektorius kovo 30 d.

Primename, kad esame sukūrę ir dažniausiai užduodamų klausimų skiltį:https://www.vu.lt/naujienos/prevencine-informacija-apie-koronavirusa

Jeigu turėtumėte papildomų klausimų, komunikaciją šiais klausimais koordinuoja VU Komunikacijos ir rinkodaros skyrius. Su juo galite susisiekti el. paštu

ENGLISH

We would like to inform you that while the threat of the COVID-19 infection remains, the University, in line with the decisions made by the Government of the Republic of Lithuania, has decided to extend the deadline for conducting studies and work remotely via on-line measures for 2 more weeks until the midnight of 13 April with a possibility to extend this deadline as well if needed.

Restrictions on accessing University’s infrastructure remain the same.

More information regarding the study process, preparation and defense of theses and possible changes in the Spring semester's academic calendar will be provided by the Pro-Rector for Studies on 30 of March.

We remind you that we’ve also created a F.A.Q. section on our website: https://www.vu.lt/en/news/preventive-information-regarding-the-infections-caused-by-coronavirus

If you have any other questions, communication is coordinated by University's Department of Communications and Marketing. Please do not hesitate to contact via email