VU Gyvybės mokslų centre pradedama nauja VU iniciatyva – mentorystė. Ji skirta visapusiškai ugdyti studentų bendrąsias kompetencijas, išmanumą, pagerinti akademinius ir asmeninius pasiekimus, perimti mentoriaus sukauptą patirtį, gauti vertingų patarimų planuojant profesinę ateitį.

Studentai, turintys akademinių ar karjeros tikslų, ieškantys platesnių galimybių universitete, siekiantys asmeninio tobulėjimo, dabar galės įgyvendinti savo tikslus ir uždavinius padedami patyrusių, sėkmingų, gebančių įkvėpti patarėjų – mentorių.

Šiuo metu ieškome VU GMC dėstytojų, alumnų bei studentų, norinčių tapti mentoriais. Išsamesnis projekto pristatymas

Kiekvienam VU studentui bus suteikiama galimybė pasirinkti iš penkių mentorystės krypčių:

• Mentorius studentas padės kitiems studentams pagilinti tam tikro dalyko žinias, pagerinti akademinius įgūdžius (atlikti rašto darbus, rengti pristatymus, analizuoti duomenis).

Kviečiame VU GMC studentus tapti mentoriais. Registracija vyksta iki vasario 28 d.

• Mentorius dėstytojas padės ugdyti bendrąsias studento kompetencijas. Orientuodamasis į individualius studento poreikius, rekomenduos iškilusių problemų sprendimo būdus, atvers platesnes galimybes universitete, padės studentui dalyvauti mokslinėje ar tiriamojoje veikloje.

Kviečiame VU GMC dėstytojus tapti mentoriais. Registracija vyksta iki vasario 28 d.

• Mentorius alumnas padės studentui karjeros planavimo ir asmeninio tobulėjimo klausimais, sieks padėti optimizuoti edukacinę patirtį, rasti tinkamą karjeros kryptį.

Kviečiame VU GMC alumnus tapti mentoriais. Registracija vyksta iki vasario 28 d.

• Akademinis konsultantas patars, kaip spręsti studijų metu iškilusias individualias problemas, operatyviai suteiks tikslią ir patikimą informaciją apie studijas VU.
  • VU SA studentas kuratorius įkvėps ir padrąsins naujai į universitetą įstojusį studentą, padės susiorientuoti universitete ir už jo ribų.

Dėl išsamesnės informacijos kviečiame kreiptis į  Ingą Dundulytę (, 852366010).