Arqus projekte dalyvaujančių universitetų viena iš veiklų orientuota į glaudesnio ryšio tarp doktorantų bei įmonių užtikrinimą, siekiant suteikti doktorantams daugiau informacijos apie neakademinės karjeros galimybes.

Šiuo tikslu rengiami tiksliniai susitikimai. Vieną jų organizuojama ir Vilniaus universitetas (VU). VU renginys orientuotas išimtinai į gyvybės mokslų sektorių. Renginio tikslinė auditorija – doktorantai ir postdokai iš Arqus aljanso universitetų, tame tarpe ir VU.

Renginys vyks gegužės 14 d. per MS Teams.

Prisijungimo nuoroda bus atsiųsta užsiregistravusiems dalyviams prieš renginį.

Registracijos nuoroda:

Kviečiame aktyviai dalyvauti!