Kovo 16 d. VU GMC Gediminas Drabavičius gynėsi disertaciją “CRISPR-Cas sistemų tyrimai ir taikymai”.

Disertacijos moksliniai vadovai: dr. Giedrius Gasiūnas ir prof. dr. Dirk Daelemans. Disertacija rengta jungtinėje Vilniaus universiteto ir Leveno katalikiškajo universiteto doktorantūroje įgyvendinant individualų doktoranto darbo planą. Disertacijos gynimą buvo galima stebėti "MsTeams" programos pagalba.

Disertaciją G. Drabavičius apgynė sėkmingai. Sveikiname!

Gediminas Drabavičius defended the dissertation “Study and application of CRISPR-Cas systems” . Supervisors: Dr Giedrius Gasiūnas and Prof Dirk Daelemans. The dissertation were prepared under the joint doctoral program of Vilnius University and the KU Leuven by implementing an individual doctoral student's work plan.

Gediminas Drabavičius defended his dissertation successfullly.

Congratulations!