VU Rektorius  nurodė skirti apdovanojimus už reikšmingus mokslo pasiekimus 2020 metais geriausių mokslinių darbų autoriams ir (arba) autorių kolektyvams, tarp kurių yra ir GMC atstovai.

Vasario 27 dieną vyko tradicinė gyvybės mokslų konferencija The COINS, skirta įvertinti Lietuvos mokslininkų lyderystę Gyvybės mokslų srityje.

Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro (VU GMC) doktorantė, genetikė Rūta Maleckaite nuo pandemijos pradžios nedvejodama stojo į pagalbą kovoje su koronavirusu. Atsiliepusi į kvietimą savanoriauti, jaunoji tyrėja savo laiką, žinias ir įgūdžius skyrė naujojo viruso mėginiams testuoti.  R. Maleckaitė pasakoja apie savo karjeros kelią, pirmuosius įspūdžius susidūrus su pandemija ir visuomenės susiskaldymo pavojų.

Pokategorės