Sidebar

Atnaujinta 2021-03-23

Darbas pavasario semestre. Studijų prodekanų ir GMC Studijų kolegijos posėdžiuose, atsižvelgus į karantininę situaciją Lietuvoje ir trečios Covid bangos  artėjimą, nuspręsta, kad 2021 m. pavasario semestre paskaitos, seminarai, pratybos ir laboratoriniai darbai vyks iki pat semestro pabaigos tik nuotoliniu būdu
 
Baigiamųjų darbų gynimai, kurie numatyti birželio 1-12 dienomis vyks arba gyvai, arba nuotoliniu būdu, priklausomai nuo tuometinės situacijos Lietuvoje. Absolventams diplomai bus įteikiami birželio 29 d. Finis Anni Academici - mokslo metų pabaigos renginys suplanuotas liepos 1 d.  Vasaros praktikas kol kas planuojame vykdyti gyvai nuo birželio mėn. antros pusės.
 
Studentų individualus darbas mokslinėse laboratorijose. Mokslinėse laboratorijose leidžiama po Velykinių atostogų dirbti ne tik baigiamųjų kursų studentams, bet ir III kurso bakalaurantams ir I kurso magistrantams. Svarbiausia taisyklė  - saugumas. Studentas privalo savo atvykimą suderinti su darbo vadovu, fiksuojant jų atėjimą, darbo laiką, dirbti pagal laboratorijoje numatytas taisykles, dėvėti vienkartines pirštines ir veido kaukę, laikytis 2 metrų atstumo, neleisti į mokslines laboratorijas vienu metu daug studentų, tarp kurių nebus išlaikytas saugus atstumas. 
 
Studentų atvykimas iš kitos savivaldybės. Jei studentas gyvena už Vilniaus rajono ribų, jis turi kreiptis į GMC Studijų skyrių. Mes išduosime pažymą, kad studentas mokosi VU ir jam privalu atvykti į universitetą atlikti tyrimus. Tokio pobūdžio pažyma studentui leis kirsti kitos savivaldybės ribas.

 

Atnaujinta 2021-01-28

Pavasario semestras. Prasideda vasario 4 d. ir tęsis iki gegužės 31 d. Studentų Velykų atostogos - nuo kovo 29 iki balandžio 5 d.  
 
Paskaitos ir seminarai vyks tik nuotoliniu būdu visą pavasario semestrą
 
Vasario ir kovo mėn. (iki studentų Velykų atostogų) tiek paskaitos, tiek laboratoriniai darbai ir pratybos vyks tik nuotoliniu būdu. Jeigu epideminė situacija Lietuvoje gerės, valstybės sprendimai dėl Covid situacijos bus teigiami, laboratorinius darbus ir pratybas pradėsime vykdyti gyvai nuo balandžio mėn. Tad darbus mokomose laboratorijose planuojame ir nuotoliniu būdu, ir gyvai. Pusė semestro - tik nuotolinis, pusė - gyvai. Dėl darbo balandžio mėn. bus pasitarta dar kartą GMC Studijų kolegijoje kovo mėn. ir informuota papildomu laišku. 
 
Tvarkaraščius galite matyti: https://tvarkarasciai.vu.lt/gmc/list/ (nepamirškite puslapio viršuje nustatyti pavasario semestro). Esant netikslumams tvarkaraštyje kreiptis į Studijų skyriaus vadovę Jolantą Bagvilę.
 
Baigiamųjų kursų studentų darbų ruošimas mokslinėse laboratorijose. Nuo vasario 4 d. leidžiama baigiamųjų kursų studentams ruošti mokslinėse GMC laboratorijose baigiamuosius darbus. Studentų darbas laboratorinėse patalpose turi būti registruojamas arba elektroninėmis priemonėmis, arba žurnale. Studento atvykimas į centrą ir laboratoriją privalo būti suderintas su darbo vadovu ir/ar laboratorijos vadovu. Vienam dirbančiam laboratorijoje darbuotojui/ studentui turėtų tekti ne mažiau, kaip 10 kv.m. ploto., vienu metu vienoje patalpoje turėtų būti ne daugiau, kaip 2 darbuotojai ar studentai. Būtina dėvėti apsaugines veido kaukes ar skydelius, dėvėti vienkartines pirštines. Avilyje nereikia pateikti prašymo dėl paskutinių metų studento darbo laboratorijoje. 
 
Kitų kursų studentus (III bakalaurai ir I kurso magistrantai) į laboratorijas prašome leisti tik po Velykinių studentų atostogų. Jei III kurso studento darbo neįmanoma sustabdyti, tokiu atveju darbo vadovas turi pateikti (per Avilį) argumentuotą prašymą GMC direktoriui, nurodant eksperimento trukmę ir studento pavardę bei studijų programą ir kursą. Prašymas vizuojamas skyriaus (katedros) vadovo ir šakinio padalinio vadovo. Prašyme turi deklaruojama, kad studentas supažindintas su COVID-19 užsikrėtimo rizikomis darbo vietoje ir darbo saugos taisyklėmis laboratorijoje.
 
Mokslinėse laboratorijose pirmenybė baigiamųjų kursų studentams ar per Erasmus atvykusiems studentams.

 

Detalią informaciją pateikiame studentams ir el. paštu.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos