Sidebar

Atnaujinta 2021-01-28

Informacija dėstytojams
 
Diplomų įteikimas: Mol. biologijos (mag.) studijų programos studentams diplomų įteikimas vyks nuotoliniu būdu vasario 2 d. 10 val. per zoom platformą, taip pat vyks transliacija per facebook'ą. Iš viso žiemą turime 16 absolventų, iš kurių 4 gaus Magna Cum Laude, 2 Cum Laude diplomus.
 
Pavasario semestras. Prasideda vasario 4 d. ir tęsis iki gegužės 31 d. Studentų Velykų atostogos - nuo kovo 29 iki balandžio 5 d.  
 
Paskaitos ir seminarai turi vykti tik nuotoliniu būdu visą pavasario semestrą
 
Vasario ir kovo mėn. (iki studentų Velykų atostogų) tiek paskaitos, tiek laboratoriniai darbai ir pratybos vyks tik nuotoliniu būdu. Jeigu epideminė situacija Lietuvoje gerės, valstybės sprendimai dėl Covid situacijos bus teigiami, laboratorinius darbus ir pratybas pradėsime vykdyti gyvai nuo balandžio mėn. Tad darbus mokomose laboratorijose planuoti ir nuotoliniu būdu, ir gyvai. Pusė semestro - tik nuotolinis, pusė - gyvai. Semestro pradžioje siūloma daugiau dėmesio skirti seminarams ir teorinėms paskaitoms, pabaigai palikti lab. darbus, pratybas. Dėl darbo balandžio mėn. bus pasitarta dar kartą GMC Studijų kolegijoje kovo mėn. ir  bendruomenė informuota papildomu laišku. 
 
Tvarkaraščius galite matyti : https://tvarkarasciai.vu.lt/gmc/list/ (nepamirškite puslapio viršuje nustatyti pavasario semestro). Esant netikslumams tvarkaraštyje kreiptis į Studijų skyriaus vadovę Jolantą Bagvilę.
  
Studentų informavimas pirmos paskaitos metu. Nepamirškite pirmos paskaitos metu informuoti studentus apie dalyko planą, atsiskaitymo formas, pateikti pasikeitimus, atsiradusius dėl nuotolinio darbo. Grįžtamąjį ryšį su studentais palaikyti viso semestro metu, komunikuoti su studentais per VMA sistemą, Teams platformą ar per kurso seniūną. 
 
Baigiamųjų kursų studentų darbų ruošimas mokslinėse laboratorijose. Nuo vasario 4 d. leidžiama baigiamųjų kursų studentams ruošti mokslinėse GMC laboratorijose baigiamuosius darbus. Studentų darbas laboratorinėse patalpose turi būti registruojamas arba elektroninėmis priemonėmis, arba žurnale. Studento atvykimas į centrą ir laboratoriją privalo būti suderintas su darbo vadovu ir/ar laboratorijos vadovu. Vienam dirbančiam laboratorijoje darbuotojui/ studentui turėtų tekti ne mažiau, kaip 10 kv.m. ploto., vienu metu vienoje patalpoje turėtų būti ne daugiau, kaip 2 darbuotojai ar studentai. Būtina dėvėti apsaugines veido kaukes ar skydelius, dėvėti vienkartines pirštines. Avilyje nereikia pateikti prašymo dėl paskutinių metų studento darbo laboratorijoje
 
Kitų kursų studentus (III, II) į laboratorijas prašome leisti tik po Velykinių studentų atostogų. Jei III kurso studento darbo neįmanoma sustabdyti, tokiu atveju darbo vadovas turi pateikti (per Avilį) argumentuotą prašymą GMC direktoriui, nurodant eksperimento trukmę ir studento pavardę bei studijų programą ir kursą. Prašymas vizuojamas skyriaus (katedros) vadovo ir šakinio padalinio vadovo. Prašyme turi deklaruojama, kad studentas supažindintas su COVID-19 užsikrėtimo rizikomis darbo vietoje ir darbo saugos taisyklėmis laboratorijoje.
 
Mokslinėse laboratorijose pirmenybė - baigiamųjų kursų studentams bei Erasmus mainų studentams.
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos