Sidebar

 

Aprašymas: Daugiamodulinis elektrocheminis įrenginys, įskaitant Zahner modelį Zennium Pro, modulinė elektrocheminė įranga, turinti potenciostatą / galvanostatą ir dažnio atsako analizatoriaus (FRA) įrenginį, kurio dažnių diapazonas yra iki 8 MHz esant ± 3 A, o esant atitikties įtampai iki ± 28 V su įėjimo impedansu didesniu kaip 10 TΩ || 5 pF. Taip pat yra RMUX išplėtimo modulis, leidžiantis iki 16 atskirų matavimo kanalų.

Be to, yra PalmSens modelio PalmSens4 instrumentas. PalmsSens4 yra USB maitinamas potenciometras, galvanostatas ir dažnio atsako analizatorius (FRA), skirtas elektrocheminės impedanso spektroskopijai (EIS). PalmSens4 turi didelį potencialų diapazoną (nuo -5 V iki 5 V arba nuo -10 V iki 10 V) ir srovės diapazoną (nuo 100 pA iki 10 mA), pasižymi didele skiriamąja geba ir mažu triukšmu. Taip pat galima rinktis kelis atskaitos ir (arba) skaitiklių elektrodus ir pagal užsakymą pagamintus matavimo įrenginius.

http://zahner.de/products/electrochemical-workstation.html
https://www.palmsens.com/product/palmsens4/

Įrangos naudojimo mokymai vietoje: galimi 
Įranga gali naudotis tik kvalifikuoti specialistai: taip 
Asmeninio asistento pagalba: yra 

VU ID:
Susisiekite su mokslininkais:

Tadas Penkauskas
+370 5 223 4390

 

26 1 Penkauskas Zahner26 Penkauskas Palm Sens x

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos