Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro (toliau – GMC) Taryba, skelbia viešą tarptautinį konkursą (toliau – Konkursas) GMC direktoriaus (toliau – Direktorius) pareigoms užimti (kadencijos trukmė – 5 metai).

GMC misija yra vykdyti aukšto lygio tarptautinius tyrimus, studijas bei technologinę plėtrą gyvybės mokslų srityje, įskaitant biotechnologijas, genomo technologijas, molekulinę biologiją ir biochemiją.

Direktorius bus atsakingas už GMC strategijos įgyvendinimą, ryšių su pirmaujančiais tarptautiniais centrais ir biotechnologijų pramone plėtojimą, finansų, mokslinės veiklos bei studijų programų priežiūrą. Direktorius atskaitingas ir atsakingas Universiteto rektoriui ir GMC Tarybai.

Konkurse gali dalyvauti nepriekaištingos reputacijos asmuo, turintis mokslo daktaro laipsnį, akademinės ir vadybinės patirties bei direktoriaus pareigų kadencijos pirmąją dieną dar nepasiekęs įstatymų nustatytos pensinio amžiaus ribos.

Asmenys, norintys dalyvauti Konkurse, turi iki 2022 m. vasario 10 d. 17 val. asmeniškai, registruotu paštu, elektroniniu paštu arba per pasiuntinių paslaugų teikėjus pateikti GMC rinkimų komisijai (adresu: Saulėtekio al. 7, Vilnius, LT-1057, C251 kab., el. paštu ) šiuos dokumentus:

1. prašymą dalyvauti konkurse;
  2. pretendento gyvenimo aprašymą, kuriame būtina nurodyti turimą pedagoginę ir vadybinę patirtį;
  3. pretendento asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
  4. pretendentui suteiktą mokslo laipsnį patvirtinančio dokumento kopiją;
  5. pretendento veiklos, jį išrinkus direktoriumi, programą (iki 2 psl.);
  6. pretendento deklaraciją dėl interesų konflikto atskleidimo (priedas Nr.1);

Šiuos dokumentus teikiant elektroniniu paštu, 1-2 bei 6 punktuose nurodyti dokumentai turi būti pasirašyti kvalifikuotu elektroniniu parašu, o 3-5 punktuose nurodytų dokumentų kopijos pateikiamos skenuotos.

GMC Tarybos posėdis, skirtas pretendentų prisistatymams Tarybai ir GMC bendruomenei, bus paskelbtas ne vėliau kaip 2022 m. kovo 1 d. Apie jį Kandidatai bus informuoti asmeniškai.

Siūlomas atlyginimas 3542,2 Eur (neatskaičius mokesčių) bei papildomos priemokos ir premijos pagal Vilniaus universitete galiojančią atlygio sistemą.