Sidebar

Mentorystė

VU mentorystė skirta visapusiškai ugdyti studentų bendrąsias kompetencijas, išmanumą, pagerinti jų akademinius ir asmeninius pasiekimus, padėti perimti mentoriaus sukauptą patirtį, įgyti vertingų patarimų, padėsiančių planuoti profesinę ateitį.

VU Gyvybės mokslų centras – pirmasis akademinis universiteto padalinys, kuriame vykdoma mentorystė.

Studentai, turintys akademinių ar karjeros tikslų, ieškantys platesnių galimybių universitete, siekiantys asmeninio tobulėjimo dabar gali įgyvendinti savo tikslus ir uždavinius padedami patyrusių, sėkmingai dirbančių, gebančių įkvėpti patarėjų – mentorių.

Jeigu tau reikalingas mentorius, registruokis.

VU studentams suteikiama galimybė rinktis iš penkių mentorystės krypčių.

Kiekvieno mentoriaus funkcijos skirtingos, todėl skiriasi bendravimo tikslai ir pobūdis.

  • Mentorius studentas padės kitiems studentams pagilinti tam tikro studijų dalyko žinias, pagerinti akademinius įgūdžius (atlikti rašto darbus, ruošti prezentacijas, analizuoti duomenis).

Kviečiame VU GMC studentus tapti mentoriais.

  • Mentorius dėstytojas padės ugdyti bendrąsias studento kompetencijas, orientuodamasis į individualius studento poreikius, rekomenduos problemų sprendimo būdus, atvers platesnes galimybes universitete, padės dalyvauti mokslinėje ar tiriamojoje universiteto veikloje.

Kviečiame VU GMC dėstytojus tapti mentoriais.  

  • Mentorius alumnas padės karjeros planavimo ir asmeninio tobulėjimo klausimais, sieks padėti optimizuoti edukacinę patirtį, atrasti tinkamą karjeros kryptį.

Kviečiame VU GMC alumnus tapti mentoriais.

  • Akademinis konsultantas patars, kaip spręsti studijų metu iškilusias individualias problemas, operatyviai suteiks tikslią ir patikimą informaciją apie studijas VU. Visada gali kreiptis.
  • VU SA studentas kuratorius įkvėps ir padrąsins į VU įstojusį studentą, padės susiorientuoti universitete ir už jo ribų. Visada gali kreiptis.

2018–2019 m. VU GMC mentorystės etapas prasidės rugsėjo pradžioje.

Dėl išsamesnės informacijos kviečiame kreiptis į veiklos koordinatorę Ingą Dundulytę (, 8 5236 6010).

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos