Rugsėjo 9 d. VU Gyvybės mokslų centro (GMC) rinkimų komisija, išnagrinėjusi pateiktus dokumentus, kandidatais į VU GMC institutų direktorių pareigas įregistravo:

Dr. Kastį Krikštopaitį – kandidatu į VU GMC Biochemijos instituto direktoriaus pareigas;
Dr. Roką Abraitį – kandidatu į VU GMC Biotechnologijos instituto direktoriaus pareigas;
Prof. habil. dr. Saulių Klimašauską – kandidatu į VU GMC Biotechnologijos instituto direktoriaus pareigas;
Prof. habil. dr. Juozą Rimantą Lazutką – kandidatu į VU GMC Biomokslų instituto direktoriaus pareigas.

Kandidatų programų prisistatymas vyks rugsėjo 18 d. 14 val. šiose auditorijose:

Biotechnologijos institutas – R401a auditorijoje;

Biomokslų institutas – R101a auditorijoje;

Biochemijos institutas – R102a auditorijoje.

VU GMC institutų direktorių rinkimai vyks rugsėjo 19 d., antradienį, nuo 9 iki 16 val. C109 kambaryje.

Rinkėjai – VU Statuto 12 str. 4 dalyje nustatytus reikalavimus atitinkantys institutų mokslo darbuotojai ir dėstytojai.