Rugsėjo 7 d. VU Gyvybės mokslų centras sulaukė delegacijos iš Tailando, Pilietinės visuomenės kūrimo instituto (Nation-Building Institute). Jai vadovavo Harvardo universiteto mokslinis darbuotojas, Tailando parlamento narys prof. Kriengsak Chareonwongsak. 

 

Delegaciją sudarė apie 50 tiek valstybinių, tiek privačių, tiek viešųjų įstaigų atstovų, vadovų, universitetų dekanų, taip pat savo sričių profesionalai, buvę ministrai, studentai. Svečiai itin domėjosi GMC Biotechnologijos institutu. Tiek jį, tiek patį centrą pristatė direktorius dr. Gintaras Valinčius. Jo teigimu, svečiai liko sužavėti mūsų centru, jo auditorijomis, laboratorijomis, moksline aplinka. Abi pusės taip pat aptarė studentų mainų galimybę. 

 

Po GMC pristatymo dr. Rokas Abraitis ir Biotechnologijos instituto jaunesnysis mokslo darbuotojas Justas Lazutka delegaciją supažindinu su pastatu, laboratorijomis.

 

Tailando delegacija rugsėjo 2–10 dienomis vieši ne tik Lietuvoje, bet ir Švedijoje, Latvijoje ir Vokietijoje. 

 

Pilietinės visuomenės kūrimo institutas – tai ne pelno organizacija, veikianti Tailande. Jį įkurta siekiant padidinti lyderystę, vadybą ir supratimą apie moralę viešajame, privačiame, pilietinės visuomenės sektoriuose. 

 

Nuotraukų galerija