Š.m. gegužės 25 d. (ketvirtadienį) 9 val. R101 auditorijoje įvyks GMC Tarybos posėdis. Planuojama posėdžio trukmė – 2 val.

Posėdžio darbotvarkė:

• GMC šakinių Institutų nuostatų svarstymas ir tvirtinimas. Pristato - K. Sasnauskas ir K.Krištopaitis
  • BTI ir BChI skatinimo tvarkos tvirtinimas. Pristato - K. Sasnauskas, K.Krištopaitis
  • BTI veiklos plano svarstymas ir tvirtinimas. Pristato - K. Sasnauskas
  • VU GMC studijų ir bendrųjų reikalų direktoriaus pavaduotojų kadidatūrų teikimas ir tvirtinimas. Pristato – G.Valinčius
  • Dėl VU GMC doktorantūros mokyklos steigimo inicijavimo. Pristato - G.Valinčius
  • Dėl VU GMC veiklos: preliminarus svarstymas. Pristato – G.Valinčius
  • Nutarimas dėl magistrantūros studijų grupavimo. Pristato – G. Valinčius
  • GMC savanoriškos veiklos sutartis. Pristato – O.Rukšėnas
  • Dėl studijų programų kaštų analizės. Pristato – K. Bortkevič.
  • Kiti klausimai

Jau paskelbtas konkursas I pakopos studentams pretenduoti į UAB „Thermo Fisher“ vardines stipendijas už baigiamojo darbo rengimą įmonėje:

Posėdis vyks š.m. gegužės 12 d. Gyvybės mokslų centre C-537 seminarų kambaryje. Posėdžio pradžia - 14 val.

GMC Priėmimo-atestacinės komisijos pirmininkas prof. S. Klimašauskas

Pasaulinę Žemės dieną – 2017 m. balandžio 22 d. – pasaulio ir Lietuvos mokslininkai kyla į Žygį už mokslą (angl. March for Science).

Renginio plakatas

Tapk žygio dalimi, prisijunk prie mūsų ir kurk savo ateitį pats!