VU GMC absolventams iškilmingai įteikti diplomai

Antradienį, birželio 30 d., VU Didžiajame kieme vyko diplomų įteikimo iškilmės VU GMC bakalauro ir magistrantūros studijų programų absolventams.

Diplomai šiemet įteikti net 192 absolventams. Bakalauro diplomus gavo 115 absolventų. 12-ai iš jų, įvykdžiusiems studijų programas ypač gerai, įteikti Cum Laude diplomai, o 2-iems, įvykdžiusiems studijų programas ypač gerai ir pasižymėjusiems mokslo tyrimo veikloje, įteikti Magna Cum Laude diplomai.

Magistro diplomus šiemet gavo 77 absolventai. 6-iems iš jų įteikti Cum Laude diplomai, o 5 absolventai apdovanoti Magna Cum Laude diplomais.

Iškilmingoje diplomų įteikimo ceremonijoje dalyvavo VU GMC vadovybė, administracija, dėstytojai, absolventai ir jų tėveliai.

Sveikinimo žodį absolventams tarė VU Mokslo prorektorė prof. E. Sužiedėlienė, GMC direktorius prof. G. Valinčius, GMC direktoriaus pavaduotoja studijoms dr. I. Prigodina Lukošienė, VU socialinių partnerių UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ atstovai.

Po renginio džiaugsmo neslepiantys absolventai rinkosi bendrai nuotraukai.

Renginio akimirkos

NK 06094