Sidebar

VU skelbiamas karantinas

Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė, kad SARS-CoV-2 sukeltos infekcijos COVID-19 plitimas tapo pandemija. 

Siekdami prevenciškai apsaugoti visų mūsų bendruomenės narių sveikatą, koronaviruso prevencijai skirta darbo grupė priėmė sprendimą stabdyti kontaktinį Vilniaus universiteto studijų procesą artimiausioms 14 dienų, nuo kovo 13 d. iki kovo 27 d. imtinai su galimybe terminą pratęsti, jeigu būtų toks poreikis.

Studijos ir darbas šiuo laikotarpiu vyks nuotoliniu būdu – paskaitos ir seminarai universiteto patalpose nevyks.

VU darbuotojai, esant galimybei, su vadovo žinia turi dirbti nuotoliniu būdu. Tokiai galimybei nesant, laikykitės visų rekomenduotų higienos reikalavimų.

Laboratoriniai užsiėmimai gali vykti tik tuo atveju, jeigu jį nutraukiant padaroma itin didelė materialinė žala ar žala atliekamiems tyrimams.

Taip pat informuojame, kad nuo rytojaus yra atšaukiamos visos bendruomenės narių komandiruotės į užsienio šalis. Ypatingai raginame susilaikyti nuo kelionių į viruso židinių šalis: Kiniją, Italiją, Ispaniją, Prancūziją, Vokietiją, Pietų Korėją, Iraną, Singapūrą ir Japoniją.

Esant ypatingai svarbai į komandiruotę bus išleidžiama tik su akademinio arba neakademinio padalinio vadovo pritarimu. Jeigu į tokią komandiruotę yra išvykstama, 14 dienų karantinas po komandiruotės yra privalomas.

Visi renginiai universitete šiam laikotarpiui taip pat turi būti perkeliami į kitą datą, vykdomi nuotoliniu būdu arba, jeigu nėra tokios galimybės, atšaukti.

Studentai, grįžtantys iš ERASMUS+ programos, turi karantinuotis ne bendrabučiuose, o asmeninėje, uždaroje erdvėje, kurioje nėra bendro naudojimo patalpų, o studijas tęsti nuotoliniu būdu.

Jeigu turėtumėte klausimų, komunikaciją šiais klausimais koordinuoja VU Komunikacijos ir rinkodaros skyrius. Su juo galite susisiekti el. paštu 

Daugiau informacijos suteiks:

naujienas apie karantiną rasite ir www.vu.lt

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos