Sidebar

Gyvybės mokslų centre lankėsi PPO generalinio direktoriaus pavaduotojas

Penktadienį VU Gyvybės mokslų centre svečiavosi Pasaulio prekybos organizacijos (PPO) generalinio direktoriaus pavaduotojas Xiaozhun Yi.

Susitikime taip pat dalyvavo Lietuvos nuolatinis atstovas prie Pasaulio prekybos organizacijos Donatas Tamulaitis, Vilniaus universiteto bei Kinijos ambasados atstovai.

Susitikimo pradžioje VU GMC vadovas dr. Gintaras Valinčius svečius supažindino su centro istorija, veikla, taip pat mokslinių tyrimų kryptimis, svarbiausiais pasiekimais, gyvybės mokslų reikšme šalies ekonomikai, startuolių steigimo sąlygomis.

PPO organizacijos atstovas sakė esantis maloniai nustebintas, kad Lietuva turi tokį stiprų akademinį gyvybės mokslų potencialą, o VU GMC mokslininkų pasiekimai žinomi toli už Lietuvos ribų. „Susidarė labai geras įspūdis apie jūsų jaunuosius mokslininkus. Turite ne vieną jauną bei talentingą mokslininką, baigusį studijas pasaulio prestižinėse aukštosiose mokyklose, o vėliau grįžusį į Lietuvą ir dirbantį savo šalyje. Tai išties sektinas pavyzdys“, – sakė Xiaozhun Yi.

VU GMC direktorius dr. G. Valinčius, svečiams padėkojęs už vizitą, pabrėžė, kad VU GMC išties yra daug jaunų specialistų, kurie vertinami pasaulyje. „Skiriame didelį dėmesį akademiniam parengimui VU GMC. Yra ne vienas atvejis, kai doktorantūros studijas baigę talentai grįžta pas mus. Tuo pačiu tikiu, kad kiekvienas čia gali rasti savo nišą - ar tai būtų akademinis, ar privatus sektorius“, – pasakojo dr. G. Valinčius.

„Dėkojame renginio organizatoriams už galimybę supažindinti su PPO atstovais. Tokie susitikimai ne tik atveria naujas galimybes mūsų šalies biotechnologijų sektoriui, bei ir garsina Lietuvą kaip šios sferos valstybę“, – sakė dr. G. Valinčius.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos