VU GMC bendruomenės vakare netrūko geros nuotaikos, šilto bendravimo ir įdomių diskusijų

Trečiadienį, rugsėjo 4-ąją, Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centre vyko bendruomenės vakaras. Jame dalyvavo studentai, dėstytojai, centro vadovybė.

„Neabejoju, kad pirmasis mūsų bendruomenės vakaras taps gražia tradicija ir kitąmet vėl čia rinksimės pabūti kartu“, – renginio dalyviams sakė VU GMC direktoriaus pavaduotoja studijoms dr. Ingrida Prigodina Lukošienė. VU GMC direktorius dr. Gintaras Valinčius savo ruožtu palinkėjo, kad kiekvienas – tiek studentas, tiek ir darbuotojas Gyvybės mokslų centre jaustųsi kaip namie. Dr. G. Valinčius taip padėkojo renginio organizatoriams už šią puikią iniciatyvą, dar labiau suvienijusią GMC bendruomenę.

Renginio dalyviai šiltai bendravo tarpusavyje, dalyvavo įdomiose diskusijose, vaišinosi arbata bei saldumynais.

Renginio akimirkos:

Capture x