Studentai kviečiami teikti paraiškas vardinėms „Thermo Fisher Scientific Baltics“ stipendijoms

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“, vystydama ilgametį bendradarbiavimą su Vilniaus universitetu (toliau – VU), kviečia VU Gyvybės mokslų centro bei Chemijos ir geomokslų fakulteto 1 kurso magistro studentus bendrovėje atlikti ir parengti ginti antrosios pakopos (magistro) baigiamuosius darbus.

Geriausiems studentams konkurso sąlygomis bus skiriama stipendija. 2019-2020 m. m. Stipendijos, skiriamos antros pakopos (magistro) studentams, dydis – 1773 Eur (visiems mokslo metams).

Pretenduoti į Stipendiją gali pažangūs antros pakopos VU studentai, studijuojantys gamtos ar kitus su UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ veikla susijusius mokslus ir siekiantys UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ atlikti ir parengti ginti antros studijų pakopos baigiamąjį darbą.

Stipendijos tikslas – skatinti dalyvauti moksliniuose tyrimuose ir siekti karjeros biotechnologijai gabius ir motyvuotus VU studentus, studijuojančius su biotechnologijomis ar UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ veikla susijusius mokslus ir kryptingai gilinančius šių sričių žinias.

Stipendija bus mokama lygiomis dalimis kas mėnesį.

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ stipendijos konkurso sąlygas rasite čia.

Paraiškas galima teikti iki 2019 m. rugsėjo 10 d.