Sidebar

Jaunuoliai iš sunkiai besiverčiančių šeimų kviečiami pretenduoti į VU gimtadienio stipendiją

Vilniaus universiteto idėja – 440-ojo gimtadienio proga skirti 100 stipendijų gabių jaunuolių studijoms iš sunkiai besiverčiančių šeimų – įgauna pagreitį.

440-ojo gimtadienio proga VU skyrė 100 stipendijų, kuriomis siekia paskatinti gabius jaunuolius iš sunkiai besiverčiančių šeimų siekti aukštojo mokslo ir taip prisidėti prie socialinės atskirties mažinimo Lietuvoje.

Pasibaigus pirmajam priėmimo į bakalauro studijas etapui buvo patvirtintos 58 studentų paraiškos. Šiuo metu VU yra likusios 42 gimtadienio stipendijos, į kurias galima pretenduoti per antrąjį priėmimo į bakalauro ir vientisųjų studijų etapą, kuris vyks nuo rugpjūčio 1 iki rugpjūčio 3 d. LAMA BPO papildomas priėmimas numatomas nuo rugpjūčio 12 iki rugpjūčio 15 d. VU papildomas priėmimas vyks nuo rugpjūčio 9 iki rugpjūčio 27 d.

Detalesnę informaciją ir stojimo žingsnius galima rasti: https://bit.ly/2KegwJN.

Paraišką stipendijai gauti būtina pateikti registruojantis į LAMA BPO, o ne po to, kai yra gaunamas kvietimas studijuoti.

Informaciją apie stipendijas ir dokumentų pateikimo prieigą galima rasti: https://bit.ly/2XQe0hS.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos