VU GMC absolventams iškilmingai įteikti diplomai

Ketvirtadienį, birželio 27 d., Šv. Jonų bažnyčioje vyko diplomų įteikimo iškilmės VU GMC bakalauro ir magistrantūros studijų programų absolventams.
Diplomai įteikti net 220-iai absolventų. Bakalauro diplomus gavo 133 absolventai. 14-ai iš jų, įvykdžiusiems studijų programas ypač gerai, įteikti Cum Laude diplomai, o 5-iems, įvykdžiusiems studijų programas ypač gerai ir pasižymėjusiems mokslo tyrimo veikloje, įteikti Magna Cum Laude diplomai.

Magistro diplomus šiemet gavo 87 absolventai. 7-iems iš jų įteikti Cum Laude diplomai, o 9 absolventai apdovanoti Magna Cum Laude diplomais.
Iškilmingoje diplomų įteikimo ceremonijoje dalyvavo VU GMC vadovybė, administracija, dėstytojai, absolventai ir jų tėveliai.

Sveikinimo žodį absolventams tarė VU GMC direktorius dr. Gintaras Valinčius, VU rektorius prof. Artūras Žukauskas, VU studijų prorektorius doc. Valdas Jaskūnas, VU GMC dėstytojai. Renginyje taip pat kalbėjo studentų atstovai, kurie prisiminė prabėgusius studijų metus, vardijo patirtus įspūdžius, pasakojo apie ateities planus.

Po renginio džiaugsmo neslepiantys absolventai kartu su buvusiais dėstytojais ir universiteto vadovybe rinkosi bendrai nuotraukai.

Renginio akimirkos:

NK 00273

NK 09764

NK 09813

Diplomų įteikimas

NK 00338

Nuotraukos: E. Kurauskas (VU)