Sidebar

VU Gyvybės mokslų centre lankėsi ambasadorė Ina Marčiulionytė

Gruodžio 20 d. Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centre (VU GMC) lankėsi ambasadorė Kinijos Liaudies Respublikoje, Korėjos Respublikai, Mianmaro Sąjungos Respublikai, Mongolijai, Tailando Karalystei Ir Vietnamo Socialistinei Respublikai Ina Marčiulionytė. 

Ji susitiko su VU GMC direktoriumi dr. Gintaru Valinčiumi. Jis ambasadorei pristatė centro veiklą, pastarųjų metų pasiekimus ir kartu su I. Marčiulionyte aptarė VU GMC bendradarbiavimo su Pietryčių Azijos šalių akademiniais centrais ir aukštųjų technologijų įmonėmis perspektyvas. Buvo sutarta kryptingai dirbti siekiant į VU GMC pritraukti talentingiausius magistro, doktorantūros studentus ir podoktorantūros stažuotojus iš Kinijos, Pietų Korėjos ir Tailando.

Kinijoje reziduojanti I. Marčiulionytė VU GMC lankėsi pirmą kartą. Kaip sakė ambasadorė, mūsų centras jai paliko puikų įspūdį. 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos