Sidebar

Vasario 16-ajai skirta akcija „Saulėtekio kelias“

Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centras Lietuvos valstybės 100-mečiui vasario 15 d. organizuoja akciją „Saulėtekio kelias“. Jos tikslas – sujungti Saulėtekio slėnio mokslo ir studijų institucijų darbuotojus, studentus į bendrą grandinę, kuri tarytum atkartotų ir primintų 1989 m. Baltijos kelią – vienybės, solidarumo, laisvės ir meilės Lietuvai simbolį.

„Saulėtekio kelias“ nusidrieks per Saulėtekio alėją nuo Nacionalinio fizinių ir technologijos mokslų centro iki Vilniaus Gedimino technikos universiteto.

Akcijoje dalyvaus: Nacionalinis fizinių ir technologijos mokslų centras, VU Gyvybės mokslų centras, VU bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centras, VU Fizikos, Komunikacijos, Teisės, Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetai, VU Informacinių technologijų taikymo centras, VU Verslo mokykla, VU Lazerinių tyrimų centras, VU Sveikatos ir sporto centras, Vilniaus Gedimino technikos universitetas ir Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parkas. 

Programa:
11.15 val. pasipuošę tautine atributika renkamės prie įėjimo į VU GMC. 
11.30 val. iškilmingai iškelsime trispalves vėliavas ir giedosime Lietuvos himną. 
11.45 val. rikiuojamės į liniją nuo NFTMC ir VU GMC iki VGTU. Susikabinę rankomis formuojame vientisą grandinę.
12 val. giedame Lietuvos himną.
12.20 val. akcijos pabaiga.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos